На якому поверсі краще купити квартиру?
21.10.2018
З наступаючим Новим роком!
27.12.2018

8 причин купити квартиру в новобудові

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Популярність придбання житла в новобудові зараз, як ніколи раніше, висока. Давайте розглянемо всі переваги покупки квартири в новому житловому комплексі.

1. Сучасне раціональне планування

Купуючи житло в новобудові, майбутній господар може з легкістю реалізувати всі свої дизайнерські ідеї і фантазії, квартира створюється буквально під свого власника. Перед ним – чисте полотно, тому можна ретельно продумати варіанти перепланувань, зручно розташувати меблі.

2. Нові інженерні комунікації

Комфорт і безпека проживання в квартирі залежить від якості роботи інженерних систем.
Системи опалення, холодного та гарячого водопостачання, електропостачання, каналізація, вентиляційна система у нових будинках відповідають всім сучасним вимогам, і розраховані на великі навантаження, тому вам не страшний слабкий напір води або замикання. Це збільшує експлуатаційні показники житлового комплексу.
Проживання буде ще більш комфортним і безпечним завдяки встановленим потужним насосам, фільтрам для очищення води.

3. Високоякісні будматеріали

Час не стоїть на місці, а технологія виробництва будівельних матеріалів тільки вдосконалюється. У процесі зведення будинку використовують високоякісні будматеріали з метою збільшення опору зовнішнім механічним впливам, шумо- і теплоізоляції.

4. Високий рівень безпеки

В сучасних житлових комплексах системи безпеки відповідають високим вимогам. Встановлені системи відеоспостереження та сигналізації не дадуть можливості проникнути на територію новобудови стороннім. У кожному комплексі також налагоджена система протипожежної безпеки, яка спрацьовує чітко в момент появи ознак загоряння.

5. Швидке оформлення угод

Купівля квартири проводиться без посередників, тому угода буде юридично чистою, завдяки цьому ви заощадите кошти, час і нерви.

6. Вартість

Перевага первинного ринку в тому, що поки будинок не введений в експлуатацію, то ціни на квартири в ньому набагато нижче ринкової вартості. Навіть не дивлячись на очікування, кінцевий результат того вартий. Також забудовники пропонують різні варіанти купівлі квартири у розстрочку.

7. Хороша атмосфера і розвинена інфраструктура

Прилегла територія житлового комплексу, як правило, облагороджена: чисті під’їзди, клумби і майданчики для дітей, паркінг , надійно закрита від сторонніх територія, відеоспостереження та ввічлива охорона – це далеко не всі придбані нами блага цивілізації, якими безумовно, вторинне житло похвалитися може досить рідко.
Власна інфраструктура житлових комплексів зазвичай включає: магазини, аптеки, відділення банків та інші об’єкти сфери соціального обслуговування. Школи, дитячі садки, торгові центри, супермаркети знаходяться в пішої доступності.

8. Позитивна енергетика в квартирах

Квартири вторинного ринку мають свою історію від попередніх мешканців, і не завжди позитивну. У нових квартирах ви зможете написати свою історію з «чистого аркуша», адже нове приміщення має позитивну ауру і енергетику. Все це буде рухати вас до нових звершень і успіху.

Враховуючи всі перелічені вище критерії, при виборі квартири, явна перевага на стороні новостроя. Особливо виграє в цьому плані найближче передмістя Києва – Вишгород. Це компактне містечко оточене густими лісами і великою кількістю водойм. Місто активно розвивається і забудовується, з’являються нові житлові комплекси зі своєю інфраструктурою. Особливо хочеться відмітити ЖК Зеніт – це будинок комфорт-класса, який помітно виділяється на тлі інших новобудов. Якість будівництва, зручні планування, панорамні видові вікна, сучасний дизайн і свій стиль роблять цей будинок престижним і комфортним для проживання. Приємним сюрпризом для майбутніх мешканців стане свій міні-парк.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.