Вітаємо вас із Днем захисника України!
13.10.2018
8 причин купити квартиру в новобудові
15.11.2018

На якому поверсі краще купити квартиру?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Придбання квартири – відповідальний крок для покупця, тому до її купівлі ставляться серйозно і відповідально. При покупці квартири ми звертаємо увагу на багато чинників: розташування ЖК, близькість до стоянки або громадського транспорту, наявність парку або дитячих майданчиків.

Тим не менш, є ще один важливий момент перед рішенням купити квартиру – вибір поверху, на якому ви будете жити. Традиційно непопулярними поверхами в новобудовах є перший і останній. В основному це відбувається через ті міфи, які утворилися у мешканців старих будівель. Але все ж давайте розглянемо всі їхні переваги і недоліки. Головними критеріями оцінки є комфорт і безпека.

Перші поверхи в ЖК «Зеніт» відведено під комерційні приміщення. Тому, купуючи самий нижній поверх, ви будете жити на другому. Найчастіше їх купують люди похилого віку, адже їм комфортніше перебувати ближче до виходу. Нижні поверхи житлового комплексу «Зеніт» у Вишгороді ідеально підійдуть і людям з острахом висоти.

Що стосується верхніх поверхів житлового комплексу у Вишгороді, то над останнім житловим поверхом знаходиться технічний поверх. Він побудований з урахуванням всіх сучасних технологій і стандартів. Покрівля в новобудові високої якості, забезпечить своїм мешканцям захист від негоди на довгі роки.

ЖК «Зеніт» співпрацює з компанією «Отіс», яка встановлює тільки сучасні і безшумні ліфти. Вони зарекомендували себе на ринку як надійний механізм, який ніколи не підведе мешканців ЖК.

У будинку два контури подачі води, в майбутньому будуть встановлені потужні насоси, тому проблем з подачею води на найвищі поверхи не буде.
На верхніх поверхах, звичайно ж, повітря чистіше, так як вони віддалені від проїзної частини. Також тут з вікон відкривається чудовий краєвид: паркова зона, Дніпро, Київське море, Вишгород і Київ – це все можна побачити.
Плюси і мінуси є як у нижніх, середніх так і у верхніх поверхів. Ми сподіваємося, що ви, зваживши всі за і проти, зробите правильний вибір і вирішите, на якому поверсі в ЖК Зеніт в місті Вишгород вам буде жити зручніше, комфортніше і безпечніше.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.