ПРО КОМПЛЕКС

Інформація про комплекс ЖК ЗЕНІТ:

ЖК «Зеніт» - це сучасний житловий комплекс з власною інфраструктурою, який будується двома окремими чергами та розрахований на 433 квартир. Наперших поверхах будинків передбачені комерційні приміщення, де будуть знаходитись магазини, аптека, сервісно-побутові служби, а також, для зручності, власна служба експлуатації комплексу.


Замовник будівництва – ТОВ «Зеніт Груп»
Генеральний підрядник – ПП «Некст-Буд»


З червня 2016 року розпочалося будівництво I черги ЖК «Зеніт» за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка, 17-к, яка складається з одного сімнадцятиповерхового будинку та має наступні техніко-економічні показники:


- площа земельної ділянки складає 0,22 га;
- площа забудови – 680 кв.м.;
- кількість квартир – 105;
- площа житлового будинку – 10175 кв.м.;
- загальна площа квартир у будинку – 7355,18 кв.м.;


Проектуванням та будівництвом нашого комплексу займаються виключно професіонали своєї справи, які мають успішний досвід в реалізації проектів. Саме тому з впевненістю можемо заявити, що ЖК «Зеніт» - це комплекс, який відповідає всім вимогам Державних будівельних норм, високим Європейським стандартам якості.


З метою енергозбереження для будівництва використовуються сучасні технології, а саме монолітний каркас, утеплення зовнішніх стін мінеральною ватою, двокамерні склопакети. Для збереження єдиного фасаду будинку для кожної квартири передбачені спеціально-відведені місця під кондиціонери. Для зручності проектом передбачено пасажирський та вантажопасажирський ліфти.


Для комфортного проживання в ЖК «Зеніт» передбачені дитячі, спортивні майданчики, місце для відпочинку дорослих, а також декоративні зелені зони.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.