ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Зеніт Груп» - це українська будівельна компанія, яка успішно реалізує власне бачення будівництва сучасного житла. Ми не перший рік наполегливо працюємо над відмінною репутацією на будівельному ринку, тому можемо ручатися за якісне зведення кожної споруди. Головні пріоритети компанії - це створення якісних будівель для сучасних комфортабельних умов проживання за доступною ціною. Для їх реалізації була зібрана досвідчена команда професіоналів. За їх плечима десятки реалізованих об'єктів в Україні та за кордоном.

Ми молоді, але нам вже довіряють!

«Зеніт Груп» є членом Асоціації забудовників міста Вишгород і докладає чимало зусиль на реалізацію політики поліпшення міської інфраструктури. Наша мета - в майбутньому вивести Вишгород на новий рівень розвитку, зробивши його зразком для інших міст-супутників Києва. Ми прагнемо, щоб за рівнем якості життя місто не поступалося столиці.

Також компанія входить до Ukrainian Building Community (UBC) - спільноти лідерів будівельної промисловості і найвідповідальніших забудовників України.

Компанія була заснована не так давно, в 2013 році, але її керівництву уже належить декілька успішних українських бізнес-проектів. Серед них можна назвати Міжнародну транспортну компанію «Оскар», газовидобувну компанію «Сіріус-1», компанию «Стар Південь Енерго» - сонячну електростанцію, що займається виробництвом та реалізацією електроенергії.

Генеральним забудовником нового житлового комплексу «Зеніт» є ПП «Некст-Буд». Професіонали, які зараз працюють у «Некст-Буд», мають 30-річний досвід зведення різноманітних висотних будівель. Саме завдяки їх зусиллям, столицю та її околиці вже прикрашають житлові комплекси «Срібна Вежа», «Київська династія», «Придніпровський», житлово-офісний комплекс по вул. Урицького, багатоквартирний житловий будинок на Позняках по вулиці Дніпровська набережна; котеджне містечко «Сонячний промінь» (смт Козин Обухівський р-н, Київська обл.); офісний центр «Watergate», торгівельно-офісні центри на Дорогожицькій, Дніпровській набережній, тощо - усього понад 20 об'єктів.

Новий ЖК «Зеніт» на даному етапі - найважливіший для компанії проект, його «візитна картка».

Будується комплекс в ідеальному поєднанні:

 енергозберігаючих технологій;

 величезного міжнародного досвіду будівництва;

 ефективного розподілу ресурсів;

 сучасних планувань та архітектурних рішень;

Чому житло в ЖК «Зеніт» - це вибір впевнених у майбутньому людей?

Квартира в ЖК «Зеніт» - це шанс жити в ультрасучасному енергоефективному комплексі в одному з наймальовничіших і екологічно чистих районів Вишгорода.

Придбати свою квартиру мрії можна вже зараз. Завдяки такій покупці ви значно поліпшите свій добробут, обравши найбільш комфортну оселю і зробивши вдалу інвестицію в своє майбутнє.

При будівництві ЖК «Зеніт» забудовник використовує винятково власний капітал і організовує будівництво на земельній ділянці, що є власністю компанії. Зважаючи на це, майбутні мешканці повністю захищені від будь-яких непередбачених ситуацій і форс-мажорів. На користь вашої майбутньої покупки говорять:

 розвинена інфраструктура;

 продумані інженерні та технічні комунікації;

 сучасне планування квартир;

 близькість транспортної розв’язки;

 віддаленість від ЛЕП

 мальовничі краєвиди;

 найкраща цінова політика;

 ідеальні умови безвідсоткової розстрочки.

ЖК «Зеніт» - зеніт вашого комфорту та найвища точка досконалості житла!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.