З наступаючим Новим роком!
27.12.2018
З 8 Березня, милі дами!
07.03.2019

Рейтинг міст

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Серед міст , які знаходяться зовсім близько від  столиці, Вишгород займає особливе місце. Вишгород об’єднує в собі розвинену інфраструктуру і хорошу транспорту розв’язку, чисте повітря і мальовничі пейзажі.

Місто Вишгород розташувалося  в красивому і екологічно чистому місці – на березі Київського моря. Тут є всі умови для тихого затишного відпочинку, занять спортом, піших та велопрогулянок, також є можливість провести вихідні, відпустку або зустрітися на природі з друзями на березі Київського моря або в парковій зоні.

Варто зауважити, що великі транспортні розв’язки залишилися в стороні від цього тихого, чистого  та інтенсивно розвиваючого міста. Транспортне сполучення зі столицею чітко налагоджено. До послуг жителів зручні маршрути міського та приміського транспорту, які доставляють до станцій столичного метро, зупинок громадського транспорту.

У місті є лікарні і поліклініки, дитячі садки і школи, а також мережа магазинів і супермаркетів, сервісних центрів  та багато інших об’єктів, які роблять проживання тут комфортним та затишним.

Вибір ідеального місця для будівництва ЖК Зеніт доводять і результати опитування в 2018 році – перший рядок топа передмість Київської області зайняв Вишгород, який набрав 20% голосів. У порівнянні з торішнім рейтингом місто-супутник піднявся в гору на три позиції.

Рейтинг Domik.ua


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.